Müşteri Sık Sorulan Sorular

Müşteri Sık Sorulan Sorular

Sisteme müşteri olarak kayıt olan sizler için hemen hemen herkesin sorabileceği kısa ve öz soruları net bir şekilde cevaplamaya çalıştık.

Müşteri Sık Sorulan Sorular

 1. Nasıl Sipariş Oluşturabilirim?
  Sistemimize üye olduktan sonra panelinizde bulunan bakiye yükle kısmından dilediğiniz miktarda bakiye yükleme gerçekleştirdikten sonra sol menüde yer alan YENİ SİPARİŞ linkine tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.
 2. Nasıl Ödeme Yapabilirim?
  Sol menüde yer alan BAKİYE YÜKLE linkine tıklayarak Yüklemek İstediğiniz Tutar (₺) istediğiniz tutarı giriniz daha sonrasında TUTARI ONAYLA VE DEVAM ET butonuna tıklayarak aşağıda yer alan hesap bilgilerimize HAVALE/EFT yapabilir veya kredi kartı ( ŞUAN AKTİF DEĞİLDİR ) seçimini yaparak bakiye yükleyebilirsiniz. Bu işlem sonrasında ödeme bildirimi yapmalısınız. Lütfen gönderici AD-SOYAD bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz. Gerekli kontroller sonrasında bakiyeniz sizlere tanımlanacaktır.
 3. Sipariş Verdim Zamanında Teslim Edilmedi?
  Bu durumlarda ne kadar hassas davransak da bazı yazarların özel sebeplerinden dolayı gecikmeler nadirde olsa yaşanmaktadır. Sistem olarak yazarlara son 6-7 saate kadar sık sık bildirimler yollamaktayız. Aksi durumlarda sizlerede bilgi vererek gerekli durumlarda iadenizi gerçekleştirebilir veya farklı yazar seçimi yapabilirsiniz.
 4. Yazılar 0 Özgün mü?
  Makalelerinizi yazarlar sisteme yükledikten sonra REVİZE konusunda sorumlu arkadaşlarımız öncelikle makalelerin özünlük testi yapmaktadırlar. Daha sonrasında ise yazının kalitesini gözden geçirmektedirler. Aksi durumlarda yazarla iletişime geçerek gerekli sorunların acil şekilde düzeltilmesi istenmektedir.
 5. Hangi Konularda Yazıyorsunuz?
  Makale konusunda her hangi bir kısıtlama bulunmadan tüm içerikleri yazmaya gayret göstermekteyiz.
 6. İçerikleri Sitelere Giriyor musunuz?
  Evet, bu konuda editörlük hizmetimiz mevcuttur. Göz atmak için https://pakicerik.com/editorluk-paketleri adresine tıklayabilirsiniz.
 7. Yüklenen Bakiye İade Alınıyor mu?
  Yüklemiş olduğunuz bakiyelerin her hangi bir iadesi maalesef bulunmuyor. Sistemimiz sizlerin memnuniyeti için sınırsız revize hakkı sunmaktadır.
 8. Aldığım Makaleden Memnun Değilim, Ne Yapmalıyım?
  Bu gibi durumlarda yazar ile mesajlaşma kısmını kullanarak istediğiniz yerlerde revize yapma şansına sahipsiniz. Daha farklı sorunlarınız olduğu takdirde bizimle DESTEK kısmından iletişime geçebilirsiniz.