skype

SKYPE

Skype üzerinden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

whatsapp

WHATSAPP

Whatsapp üzerinden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

telegram

TELEGRAM

Telegram üzerinden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Editörlük Hizmeti

Yüksek Performanslı Editörlük Hizmetleri

Seo, makale ve tüm cms alt yapılarına hakim 15+ editör ekibimiz ile sizlere bu zamana kadar almadığımız üst seviye editörlük hizmeti sunuyoruz. Ürün girişinden, web site içerik girişine kadar tüm çalışmaları belirli stratejiler üzerine gerçekleştirerek sizlerin geri dönüşüm almanıza yardımcı oluyoruz.

Editörlük hizmetleri kapsamında verilecek hizmetin türüne göre Semrush, ahrefs ve bunlara benzer farklı seo ve içerik araçları ile arama motorlarına en uygun şekilde veri girişlerini gerçekleştiriyoruz.

İçerik Editörlüğü Fiyatları

İçerik editörlüğü hizmetlerimizde temel bir fiyatlandırma politikası bulunmamaktadır. Burada hizmetin ücretini belirleyen en önemli unsur müşterilerimizin almak istedikleri hizmetin detaylarıdır.

Kalite odaklı çalışan içerik ajansı olduğumuz için sizlere her konuda vereceğimiz fiyatlandırma en uygun şekilde olacaktır.

Birçok alanda editörlük hizmetleri ile yanınızdayız...

Web Site İçerik Girişi

Kurumsal ve kişisel tüm sitelerinize içerik girişleri yapılır.

Ürün Girişi

Woocommerce, opencart veya farklı pazaryerlerinde ki sitelere ürünleriniz özenle girilir.

Haber Editörlüğü

Güncel ve akıcı bir dil ile haber sitelerinize seo uyumlu içerik girişlerini hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Pak Editörlük Hizmetleri

Yorum İçerikleri

İstediğiniz platformlar için yüzlerce yorum yapıp, dilerseniz farklı ip ve kişilerden yorumların eklenmesini sağlıyoruz.

Kopyala/Yapıştır

Hali hazırdaki içeriklerinizi istediğiniz platformlara hızlı bir şekilde girişlerini yaparak, kusursuz teslim ediyoruz.

Kurumsal Site Editörlüğü

Kurumsal yapıdaki web sitelerinizin hakkımızda, blog gibi alanları şirketinize uygun şekilde editörlüğünü yapıyoruz.

Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Müşterilerimizin editörlük hizmetlerini karşılaması için kurduğumuz 15+ bir editörlük ekibi sadece bu hizmeti vererek kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Ekibimizde yer alan arkadaşlarımız ahrefs, semrush, keywordtool gibi seo araçlarının yanı sıra grafik tasarım, on-page seo, wordpress, opencart ve benzeri bir çok alanda deneyime sahip kişilerdir.

Her geçen gün daha iyi eğitimler ile kendilerini geliştiren arkadaşlarımız sizlerin hizmet verdiğiniz alanlarda zirveyi hedeflemenizde olanak sağlamış olacaktır. Çünkü, gerek arama motorlarında gerekse farklı pazar yerlerinde üst sıralara gelmenin temel prensibi kaliteli içerik ve doğru anahtar kelime kullanımdan geçmektedir. Bu stratejik çalışmayı sağlayacak her türlü bilgiye ve araçlara sahip olarak sizlere kaliteyi sunuyoruz.

İçeriklerinizi Yeşillendiriyoruz

Özellikle wordpress sitelerinde yer alan Yoast, Rank Math, All in Seo gibi seo eklentilerinin kullanımında nokta atışı yapmayı çok iyi bilen ekibimiz, sitenize girilen içeriklerde bu eklentilerin yakmış olduğu sarı ve kırmızı ışıkları profesyonelce yeşil ışığa dönüştürebilmektedir.

Tabi ki sadece wordpress alt yapısı kullanan sitelerde değil, opencart, magento, özel yazılım gibi bir çok sitede on-page seonun gereksinimlerinin farkında olan ekibimiz doğru başlık, meta açıklama ve içerikler ile arama motorlarında yerinizi almanızda yardımcı oluyor.

Sizin İçin Doğru Olanı Buluyoruz

İçerikler müşteri dönüşümlerinin olumlu olması yolunda ilk basamaklardan biri diyebiliriz. İçerik stratejisi ne kadar sağlam ise sizlerin satmış olduğu ürün veya sitelere geri dönüşleri o derece iyi olacaktır. Ekibimiz bu konuda sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağından emin olabilirsiniz. Çünkü, kullandığımız araçlar ile hem kelimelerinizi hem de rakiplerinizi baştan sona en iyi şekilde analiz ederek sizler için doğru olacağına inandığımız içerikleri oluşturuyoruz.

Bu işlemleri uygularken özellikle multimedya konusunda telif hakları ihlaline dikkat ederek premium olarak kullandığımız stok resim sitelerinden içeriklere uygun resimler oluşturuyoruz. Bu hem yasal bir sorun çıkmaması adına hem de arama motorlarının özgün olan her şeye önem vermesi açısından sizlere daha fazla katkı sağlayacaktır.