skype

SKYPE

Skype üzerinden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

whatsapp

WHATSAPP

Whatsapp üzerinden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

telegram

TELEGRAM

Telegram üzerinden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İçerik Ücretlendirmesi

STANDART
TL 5 100 kelime üzerinden
7/24 Online Destek
%100 Özgün
Başlık ve Alt Başlıklar
%100 Seo Uyumlu
Seo Eklentilerine Uyumlu
Ticari Kullanım Hakları
ORTA
TL 7,50 100 kelime üzerinden
7/24 Online Destek
%100 Özgün
Başlık ve Alt Başlıklar
%100 Seo Uyumlu
Seo Eklentilerine Uyumlu
Ticari Kullanım Hakları
Semantik İçerikler
Lsi Anahtar Kelime Kullanımı
UZMAN
TL 10 100 kelime üzerinden
7/24 Online Destek
%100 Özgün
Başlık ve Alt Başlıklar
%100 Seo Uyumlu
Seo Eklentilerine Uyumlu
Ticari Kullanım Hakları
Semantik İçerikler
Lsi Anahtar Kelime Kullanımı
Ahrefs/Semrush Destekli
Üst Düzey
TL 15 100 kelime üzerinden
7/24 Online Destek
%100 Özgün
Başlık ve Alt Başlıklar
%100 Seo Uyumlu
Seo Eklentilerine Uyumlu
Ticari Kullanım Hakları
Semantik İçerikler
Lsi Anahtar Kelime Kullanımı
Ahrefs/Semrush Destekli
İçeriğe Uygun Özgün Görseller
Rakip Analizi
Sektöre Özel Analiz/Raporlama

Makale Siparişi Sık Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Nasıl makale siparişi verebiliriz?

Makale siparişi oluşturmak için sizlere yukarıda verdiğimiz iletişim kanallarından bizlere ulaşarak, detaylı bilgi vermeniz dahilinde siparişiniz alınır. Ödeme işleminin akabinde ise makaleleriniz hızlıca yazılmaya başlanır.

Makale siparişim ne zaman teslim olur?

Makale siparişlerinizde teslimatın gününü siparişin durumuna göre müşterilerimiz ile birlikte planlamaktayız. Çok acil siparişler için oluşturduğumuz ekibimiz belli kategorilerde siparişinizi hızlıca yazarak sizlere teslim etmektedir.

Makaleler istediğim gibi olmadı, ne yapabilirim?

Makale siparişlerinde içeriğin ve istenilenin anlama zorluğuna göre bazen müşterilerin isteklerinden farklı içerikler oluşturulabilir. Bu durumlarda müşterilerimiz revize isteyerek makalelerin düzenlemesini talep edebilirler. Bu gibi durumların önüne geçilebilmesi adına sipariş oluştururken istenilen makalenin örnek link veya dosyası mevcut ise, sipariş anında göndermeniz daha hızlı ve sağlıklı ilerlemek için etkili olacaktır.

Siparişimi iptal etmem mümkün mü?

Makale siparişinizin iadesi ancak siparişin işleme alınmaması durumunda olmaktadır. Kısacası işleme girmiş ve yazılmış olan makalelerin veya yazılmaya başlanmış makalelerin ücret iadesi olmuyor. Birden fazla verdiğiniz siparişlerde ise işleme alınmamış makalelerin ücretleri sizlere iade edilir.

Sipariş sonrası ekleme yaptırmak mümkün mü?

Makale siparişinizi oluşturduktan sonra makale içeriğinde, kelime sayısında ve benzeri hususlarda değişiklik yaptırma hakkınız mevcuttur. Yazar kaynaklı hatalarda makalelerin düzenlemesi yapılmaktadır. Revize işlemi makalelerin teslimden 48 saat içerisinde belirtilmiş olup, aksi halde herhangi bir düzenleme gerçekleştirilmektedir.

Makale siparişimi nasıl takip edebilirim?

Makale siparişi oluştururken dilerseniz toplu dilerseniz yazılar bittikçe olacak şekilde sizlerin belirttiği mail, whatsapp veya benzeri platformlara gönderilir. Yazdırmış olduğunuz makaleler sistemimizde kayıtlı olarak kaldığından zaman geçse de siparişlerinizi tekrar isteyebilirsiniz. Herhangi bir yazılım ve teknik sorunlardan dolayı kaybolmuş makalelerin sorumluluğu bize ait değildir.

Ne yazdıracağımı bilmiyorum, ne yapabilirim?

Bazı müşterilerimiz webmaster alanında bilgi sahibi olmadıklarından dolayı makale siparişi verirken, hangi kelimelerde ve başlıklarda içerik yazdıracaklarından emin olmamaktadır. Bu gibi durumlarda müşterimiz sitesini, sektördeki rakip sitelerini bizlere ilettikleri takdirde kullandığımız seo araçları ile analiz yaparak doğru içerik oluşturmasında yardımcı oluyoruz.

Makaleler özgün müdür?

Yazılan makalelerimizin tamamı %100 özgün olup, siparişleriniz öncelikle sisteme düşer. Daha sonra editör ekibimiz kullandığımız özgünlük araçları ile makalenin özgünlüğünü kontrol ederler. Bu işlemden sonra da yazılmış olan makaleyi hızlıca kontrol ederek cümle hatalarının düzeltilmesini sağlarlar ve son hali ile sizlere sunulur.

Sadece Türkçe içerik mi yazıyorsunuz?

Ağırlığımız her ne kadar Türkçe içerik olsa da yazar ekibimizde yer alan birçok arkadaşımız orta ve üst seviye farklı dillerde yazmaya müsaitler. Çeviri hizmetleri sayfamızdan bizlere ulaşarak hizmet almak dili belirtmeniz yeterlidir.

Ödeme türleri neledir?

Makale siparişlerinizin ödemelerini kredi kartı, mobil ödeme, papara, eft/havale gibi bir çok farklı seçenekle kolayca ödeyebilirsiniz.

Makale Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüksek kaliteli içerikleri oluşturmanın temeli yazar olduğu kadar, müşterilerin isteklerini de en iyi şekilde ifade etmesi gerekmektedir.

Makaleler, web sitelerin temel taşı diyebileceğimiz unsurlardan birisidir. Bu sebeple arama motorlarına hitap eden seo uyumlu makaleler kadar, ziyaretçiye doyurucu bilgiler sunan makaleler de ciddi bir önem arz etmektedir. Günümüzde ise makale ihtiyacı olan birçok kurum veya bireyler makale ihtiyaçlarını belirli makale satan sitelerden veya bireysel olarak makale yazarlığı yapan kişilerden temin etmektedir. Bizler de bilgi ve deneyimlerimize göre müşterilerin makale siparişi oluştururken en büyük hatalarını ve bunların önüne geçmeleri için yapması gerekenleri dile getirmeye çalışacağız.

  • Deneyime Odaklanın: Öncelikle vereceğiniz konuda daha önce yazmış ve bu deneyime sahip kişilere içerik siparişi verirseniz, hem içerik kalitesi daha yüksek olur hem de gerekli bilgi donanıma sahip olduğu için işleriniz daha hızlı gerçekleşir,
  • Kelime Sınırı Koymayın: Yazara 100 kelime 300 kelime gibi bir sınırlama koyarsanız yazarın ufkunu kapatmış olursunuz. Yazdıracağınız makaleler paravan bloglar için ise sizlerin inisiyatifine kalmış bir durumdur. Ana sitelerde okunabilir, seo uyumlu ve doyurucu içeriklere önem verin.
  • Anahtar Kelimeye Takılmayın: Anahtar kelime optimizasyonu elbette önemli ve makalede geçmesi seo anlamında büyük önem arz ediyor. Fakat bazen makale içerisinde özellikle kullanılmasını talep ettiğiniz anahtar kelimeler makalelerin okunmasını ve anlaşılabilir olmasını çok zorlaştırıyor. Bunu örneklemek gerekir ise “Ayakkabı satın al” kelimesine odaklanan müşteri kitlesi ısrarla bu kelimenin makale içerisinde tek başına geçmesini istemektedir.
    Oysaki arama motorlarının algoritması oldukça profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Sizin cümle içerisinde kullanacağınız buna yakın kelimeleri arama yapan kişilere gösterebilmektedir. Bunun yerine makale siparişi verirken, bu kelimenin dolaylı bir şekilde geçmesini yazara iletebilirsiniz. Onlar da “online ayakkabı satın alabileceğiniz” gibi bir cümleyi rahatlıkla kurabilirler. Burada bulunan ayakkabı satın al kelimesi arama motorlarında oldukça algılanabilir durumdadır.
  • Bilginizi Yazara Sunun: Yazarlar birçok konuda araştırma yaptıkları için muhakkak birden fazla konuda bilgi sahibi olabilirler ama tam bilgiye her zaman sahip olmayabilirler. Bu yüzden makale siparişi vereceğiniz yazara sektörünüz ile ilgili bilgileri verirseniz, sizin için önemli olan noktalara daha eğilimli yazılar ortaya çıkacaktır.