PAK İÇERİK

Pak içerik ekibinde yer alan yazarlar sistemin belirlediği gün ve limit miktarınca ödemelerini zamanında almaktadır. Her hangi bir yazma zorunluluğu olmadan istenilen zamanda yazabileceğiniz kadar makale siparişi alarak rahat bir şekilde yazabilirsiniz.

Pak içerik sisteminde yazarlar 3 farklı grup olarak çalışmaktadır. Gruplar iş kalitesine göre belirlenip, her yazar hak ettiği statüye göre ücret almaktadır.

Bizimle çalışmanızın en önemli avantajlarından biriside bilinen markaların yazarlığını yaparak, yazarlık kariyerinizde ciddi referanslar oluşturmanızdır. Bu sizlere referans olmanın yanı sıra makale kalitenizin artmasında da büyük olanak sağlayacaktır.

Bizler kalite odaklı çalıştığımız için yazarlarımızın da içerik konusunda en iyisi olması adına farklı eğitimler ve programlar düzenlemekteyiz. Bu doğrultuda gerek online gerekse web sitemizde verdiğimiz eğitici içerikler ile yazarlarımız dijital dünyada kendisini ilgilendiren tüm alanlarda bilgi sahibi olarak kendini geliştirmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Yazarlık Başvurum Ne Zaman Onaylanır?

Sisteme üye olduktan öncelikle mail adresinize gelen onay mailini onaylamanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra panele girerek sizlerden bir adet DENEME MAKALESİ istenir. Karşınıza çıkan ekranda daha önce başka yerde yazmadığınız tamamen özgün bir içerik yazmanız istenir. Bu içerik 400 ile 1000 kelime arasında olacak şekilde yazılıp onaya gönderilmelidir. Bu süreçte editörlerimiz içeriklerinizin uygunluğunu kontrol eder, uygun görüldüğü takdirde yazarlık başvurunuz onaylandı diye sizlere mail iletilir.

Makale Yazarak Ne Kadar Kazanabilirim?

Makale yazarak kazanılacak miktarın kesinliği belli olmayıp, tamamen yazarın performansına bağlı olarak değişmektedir. Ekibimiz içerisinde seyrek olarak makale yazıp aylık 150-200 TL kazananda mevcut, ciddi olarak bu işe emek verip aylık 4.000 – 5.000 TL kazanan da mevcut.

Yazarlık Başvurum Onaylanmadı, Neden?

Bizler herkesin bir ek gelire sahip olmasını elbette isteriz ama bunu yaparken müşterilerimizin memnuniyetini düşünüp kalite işler çıkarmak zorundayız. Bu yüzden ilk başvurusunda gönderilen makale bizlerin kalitesini yansıtmıyor ise yazarlığınız onaylanmamıştır.

Daha Önce Hiç Yazmadım Ne Yapabilirim?

Sistemimiz kaliteli içerik üretimine ve editörlük hizmetlerine önem vermektedir. Bu sebeple deneyim sahibi kişilerle çalışmak bizler için öncelikli bir durumdur. Daha önce her hangi bir sistemde yazarlık yapmamış ama yazma konusunda deneyimli kişileri analiz edip o şekilde dahil ediyoruz.

Sadece Makale Yazarak mı Kazanabilirim?

Pak içerik, içerik konusunda bir çok alanda hizmet vermektedir. Bunlar çeviri hizmetleri, editörlük ve benzeri hizmetlerdir. Özellikle editörlük gibi alanlarda hizmet verecek kişileri sistemde UZMAN statüsüne ulaşmış kişilere vermekteyiz. Ayrıca sistemimizde bulunan görev alımları ile farklı görev işlemlerinden de kazanç sağlayabilirsiniz.

İstediğim İşi Alabilir miyim?

Yazarlar istedikleri işleri alarak yazmaya başlayabilirler. Bu konuda her hangi bir kısıtlamamız bulunmaktadır.

Kayıt Ücreti Ödeniyor mu?

Platformumuz yazarak kazanmak isteyen ve ek gelir ihtiyacı olan bireylerden oluşan bir platformdur. Bu sebeple hiçbir şekilde yazar/editör tarafından bir ödeme alınmamaktadır.

Hesabım Neden Kapatıldı?

Kopya içerik, siparişlerde gecikme ve destek kısmı hariç diğer iletişim kanallarından iletişim kurmak hesabınızın askıya alınması için başlıca sebeplerdir.

Makalelerimiz Nerelerde Yayınlanmaktadır?

Makalelerin yayınlandığı ve yayınlanacağı yerler tamamen müşterilerin inisiyatifinde olup, yayınlanan makale içerisinde makaleyi yazan kişinin hiçbir kişisel bilgisine yer verilmektedir. Çünkü, makale ücret karşılığı müşteriye tüm hakları ile bir teslim edilmektedir.

Aldığım İşi Yarıda Bıraksam Ne Olur?

Normal şartlarda yazar aldığı işi tamamlamak ile zorunludur. Keyfi olarak işini tamamlayamaz veya zamanında teslim etmezse kendisi sistemimizden banlanarak uzaklaştırılır. Fakat, sistem destek kısmından bizlere ulaşarak sebebini açıklayacak şekilde sorununu ifade ederse bu konularda toleranslı davranma imkanımız bulunmaktadır.

Ücretimi Ne Zaman Alabilirim?

Ödemeler her hafta CUMA GÜNÜ 17:00’dan sonra yapılmaktadır. Ödeme alabilmeniz için 100 TL bakiyenin altında olmaması gerekmektedir. Bakiyeniz 100 TL ve üstü ise SADECE CUMA GÜNÜ bakiye çekim talebinde bulunabilirsiniz. Cuma günü öncesinde ve Cuma günü 17:00’den sonra yapılan bakiye çekim talepleri sonraki haftaya devreder.

Makale Ücretlendirmeleri Nedir?

Sistemimizde ücretlendirmeler yazarın statüsüne göre değişkenlik göstermektedir. Aldığınız makale siparişi üzerinde var olan ücret sizlerin kesin alacağı ücret olup, her hangi bir kesinti olmamaktadır. Şuan için 100 kelimesi minimum 3 TL olup, 50 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Uzun Bir Süre Yazı Yazmazsam Ne Olur?

Pak içerik tamamen esnek bir şekilde çalışma mantığına sahiptir. Ekibimizden hiçbir arkadaşımızı zorunlu iş almaya yönlendirmiyoruz. Çünkü, zorunlu işler akabinde kalitesiz işleri beraberinde getirmektedir.

Yazdığım Makale Beğenilmezse Ne Olur?

İçerikleriniz öncelikle sistemden sorumlu editörler tarafından incelenmektedir. Editörler ufak çaplı hataları kendi içlerinde düzeltebilirler. Fakat yazılarınızda birden çok hata mevcut ise bu hataların nedenleri ile birlikte sizlere geri yollanarak revizesi istenir.

Birden Fazla Makale Alabilir miyim?

Siparişin tarihine göre birden fazla içerik alarak yazmaya başlayabilirsiniz. Bizler için öncelik kaliteli içerik ve zamanında teslimat. Bu iki çizgiden çıkmayacağınıza inandığınız takdirde bizler için bir sorun teşkil etmemektedir.

Yazarlık Seviyesi Neye Göre Belirleniyor?

Yazılan içeriklerin kalitesi, iş alımlarında ki istikrar ve benzeri durumlar yazarlık seviyesinin yükselmesine sebep olduğu gibi bunun zıttı olan durumlarda ise yazarlık seviyesinin düşürülmesine sebep olmaktadır.

Makale Yazarak Para Kazanma Sanatı

Makale Yazarları

Herhangi bir işiniz yoksa veya kendiniz için ek gelir elde etmek istiyorsanız harika bir tavsiye ile karşınızdayız. Kendinizi çok fazla yormadan, evinizde bilgisayarınızın başında oturarak para kazanabilirsiniz. Peki, bunu nasıl mı yapacaksınız? Tabi ki makale yazmaya başlayarak.

Son dönemlerin popüler işlerinden biri olan makale yazma işi birçok kişiye freelance iş fırsatı tanıyor. Üstelik bu iş için diğer işlerde olduğu gibi ekstra bir yeteneğinizin olmasına gerek bile kalmıyor. İster ev hanımı olun ister öğrenci olun isterseniz de çalışan veya emekli biri olun fark etmiyor. Kelimelerle aranız iyiyse, dil bilgisi kurallarına hakimseniz ve kelimeleri bir araya getirerek anlamlı cümleler kurabiliyorsanız meslek fark etmeksizin bu işi sizler de yapabilirsiniz.

Makale yazmaya başladıktan sonra gelişiminizi görecek ve daha çok para kazanmaya başlayacaksınız. Bu sayede makale yazarak hem kendiniz için kazandığınız ek gelir artacak hem de başka işleriniz için sermaye birikimi yapmaya başlayabileceksiniz. Peki, size ek gelir sağlayan makale yazım işlerine nasıl başlanır?

Makale Yazmaya Nasıl Başlanır?

Makale yazmak istediğinizde bu hizmeti veren bir platforma ihtiyacınız olacaktır. Teknoloji geliştikçe ve internet kullanımı arttıkça birçok firma artık işlerini veya tanıtımlarını internet üzerinden yapmaya başladığı için de her geçen gün makale yazım hizmeti veren firma sayısı da artmış durumdadır. Bu firmalar arasından kendiniz için en uygununu bulmak ise kimi zaman zor olacaktır. Çünkü her firmanın çalışma prensibi ve kazancı farklı olmaktadır. Kimi firma makale siparişi aldığı firmadan yüksek fiyat almasına rağmen yazarlarına az ücret ödemektedir. Bu da yazarlık potansiyeli olan veya paraya ihtiyacı olan kişileri bu işten vazgeçirebilmektedir. İşte bu gibi olumsuzluklardan dolayı da birçok makale yazım işi yapan firma işinde başarılı olamamakta veya tecrübeli yazarlarını da az ücret vermesinden dolayı onları kaybetmektedir.

Ancak makale yazım işindeki tüm bu olumsuzluklara rağmen ister tecrübeli olsun ister yeni yazar olsun fark etmeksizin herkese hakkını vermek adına Pak İçerik firması olarak her zaman sizlerleyiz.

Pak İçerik firması olarak uzun yıllardır makale hizmeti vererek birçok kişiye serbest iş imkanı tanımaktayız. Sizler de makale yazarak para kazanmak ve hak ettiğinizi almak isterseniz eğer yazar olmak için hemen bizlere başvuru yapabilirsiniz. Sitemize başvuru yaptıktan sonra örnek makale göndermeniz durumunda yazı yazma konusundaki becerileriniz incelenecek ve sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Sizlere yaptığımız geri dönüş ile birlikte yazar olma konusunda onay aldıysanız eğer artık sistemimizdeki makaleleri yazmaya başlayabilirsiniz. Sistemimizde yazı yazmaya başladıktan sonra yazdığınız makalenin kelime sayısınca ücret alacak ve her zaman hak ettiğinizi kazanacaksınız.

Sizlerin emeği bizim için oldukça önemlidir. Ek gelir kazanmanıza yardımcı olmak için emeğinizin karşılığını vermeye her zaman hazırız. Makale yazarak para kazanmak için bizleri seçebilir ve emeğinizin karşılığını her zaman alabilirsiniz.

İyi Bir Yazar Olmak ve Sürekli Olarak Para Kazanabilmek İçin Belirli Alanlara Yoğunlaşın

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ilgi tamamen internete yönelmiş durumdadır. Bu yüzden de birçok web sitelerinin, firmaların veya bloggerların internete daha çok önem vererek ilgiyi üzerlerine çekmesi gerekmiştir. Durum bu haldeyken de ilgiyi üzerlerine çekebilmeleri için siteleri için mecburen makalelere ve makale yazan kişilere ihtiyaç duymuşlardır. Bu yüzden de sürekli olarak makale hizmeti veren firmalara makale siparişi vermektedirler. Pak İçerik olarak bu konuda tüm internet sayfalarına her türlü makale konusunda yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve yazar konusunda kaliteli kişilerle çalışmaya özen gösteriyoruz.

Pak İçerik ile çalışmak ve kaliteli yazar olmak için dikkat etmeniz gereken en önemli etken belki de ilgi alanınızın ne olduğunu bilmek olmalıdır. Her insan her bilgiyi bilemeyeceği için sitemizde yer alan tüm makaleleri de yazarlarımızın hepsi yazamayabilir. Bu yüzden ilgi alanının ne olduğunu veya kendinizi geliştireceğiniz alanların neler olabileceğini bilerek makaleleri yazmak istemeniz daha doğru olacaktır. Yazarlarımız ve yazar adaylarımız da kendilerini belirli alanlarda geliştirerek hem makaleleri daha kolay yazabilirler hem de kısa süre içerisinde yazdıkları makale sayısını artırarak kazandıkları para miktarını artırabilirler. Peki, kazanacağınız para miktarını artırmak için makale yazarken nelere dikkat etmelisiniz?

Makale Yazarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk olarak makale yazmak isterseniz Türkçeyi iyi bilmeniz gerekmektedir. Birçok makale işi Türkçe dilinde yazıldığı için imla kurallarını mutlaka bilmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte paragrafın uzunluğuna ve anlam bütünlüğüne dikkat ederek cümleleri oluşturmanız gerekmektedir. Ayrıca makale yazmaya başladığınızda seçtiğiniz cümleler ve başlıklar bir bütün içinde olmalıdır. Bu sayede yazdığınız makaleden hem editörlerimiz hem de müşterilerimiz memnun kalacaktır.

Makale yazmak için herhangi bir konu aldığınızda konuyla ilgili araştırmalar yaparak sizin için gerekli olan bilgileri toplamanız gerekmektedir. Ancak bu bilgileri toplarken bilgileri direkt olarak kopyala yapıştır yapmamaya dikkat etmelisiniz. Yani makalede kurduğunuz tüm cümleler özgün olmalıdır. Ayrıca oluşturduğunuz bu özgün cümlelerin hepsinin de kesinlikle doğru bilgi olması gerekmektedir. Yani kısacası makale yazarken iyi araştırma yapılmalı, yazı diline ve hitap şekline, ayrıca makalenin yüzde 100 özgün olmasına da dikkat edilmelidir. Makalenizin yüzde 100 özgün olup olmadığını anlamak için de sizlere özgünlük testi için verdiğimiz siteleri kullanmanız gerekmektedir. Sitelerde yapacağınız özgünlük testi ile birlikte makalenizi kontrol edebilecek ve kopya olan kısımları kolaylıkla değiştirebileceksiniz. Tüm bu hususlara dikkat ederek yazdığınız makaleler ise en sonunda editör ve müşterilerimiz tarafından onay görecektir. Bu onay sonucunda sizler de makale yazma ücretinizi eksiksiz bir şekilde almış olacaksınız.

Makale Yazmak İçin Uğramanız Gereken Tek Adres Tabi ki Pak İçerik Olmalıdır

Makale yazmaya karar verdiğinizde birçok makale yazım işleriyle uğraşan siteleri görebilirsiniz. Ancak kimi zaman çoğu sitede sizlere bir şans verilmeyebilir. Makale yazmak için bir şansınızın olmasını istiyorsanız ve eviniz, okulunuz veya geleceğiniz için ek bir gelir elde etmek istiyorsanız uğramanız gereken tek adres Pak İçerik olmalıdır. Pak İçerik sayesinde makale yazmaya başlayabilir ve kendinize olan güveni de artırarak paranızı kazanabilirsiniz.

Hem makale yazım ücretinin yüksek olmasıyla hem de ödemelerinizi düzenli yapmasıyla birlikte yazar olmak için Pak İçerik’e güvenebilirsiniz. Birçok makale yazım hizmeti veren firma 100 kelime için müşterilerinden 2 TL almasına rağmen yazarlarına 1 TL ödeme yapsa da Pak İçerik firması olarak bizler 100 kelime için 3 TL ödeme yapmaktayız. Yani her 100 kelime için aldığımız ücretin yüzde 70’i makaleyi yazan yazarımıza kalmaktadır. Bu da makaleyi yazan kişinin emeğini almasını sağlamış olur. Bununla birlikte yazdığınız makaleler yabancı dillerde olursa o zaman kazancınız daha çok artacaktır. Ayrıca ister Türkçe isterse yabancı dillerde yazdığınız makalelerle kazandığınız ücretler belirli bir miktarı geçtiğinde anında ücretinizi talep edebilecek ve paranızın hesabına yatmasını sağlayabileceksiniz.

Makale yazımı ve paranızı çekme konusunda mağduriyet yaşamayacağınız tek adres belki de Pak İçerik olacaktır. Bu yüzden bu şansı kaçırmamalı ve sitemize yazarlık başvurusu yapmak için mutlaka gelmelisiniz. Yazmaya ve para kazanmaya Pak İçerik ile birlikte her zaman hazır olun.